top of page
01.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame mus nuolat bombarduoja žinutės, kad mums kažko trūksta ir kad turime būti vienokios ar kitokios, kad būtume kažko vertos. Štai kodėl mes nuolat ieškome pritarimo iš kitų, iš išorės, nurašant, kas vyksta mūsų kūnuose. Mes niekada nesame pakankamai geros sau, o tapus mamomis tai mus paveikia dar labiau.

Kas yra kūno ir judesio terapija:

Kūno ir judesio terapija grindžiama darbo su kūnu principais (body-mind centering), terapiniu ryšiu, patyrimine anatomija, kūdikio vystymosi judesių modeliais, somatine psichologija, autentiško judėjimo disciplina bei kitomis disciplinomis. Kūno ir judesio terapijoje svarbiausia yra sąmoningumo žadinimo ląstelių lygmeniu procesas, kurio tikslas – sąmoningo prisilietimo ir judesio dėka susijungti su įgimtu kūno intelektu.

Kaip veikia kūno ir judesio terapija:

Taikydami kūno ir judesio terapiją mes tiesiogiai dirbame su kūno audiniais ir judesių modeliais. Žinodami savo judėjimo modelius galime suprasti, kaip juda ir veikia mūsų protas. Judant šie nauji pojūčiai tampa „sveikesni“ ir taip palaipsniui integruojasi į kūną, o tai suteikia saugumo jausmą ir padeda išgyventi neigiamus išgyvenimus bei traumas. Tai tiesiogine patirtimi ir stebėjimu pagrįsta praktika, leidžianti protui ir kūnui susitikti.

Kaip gali padėti kūno ir judesio terapija:

 • Pažadinti vidinę kūno išmintį, savęs pajautimą

 • Palaikyti geresnį kūno ryšį ir suvokimą, pagerinti balansą, koordinaciją, sensorinę integraciją, atmintį.

 • Padėti lengviau, laisviau, graksčiau judėti.

 • Pažadinti vidinius kūno resursus, leidžiančius ramiau reaguoti stresinėse situacijose.

 • Išmokyti išreikšti savo poreikius, paprašyti pagalbos.

 • Padėti jausti savo ir kitų ribas, neprarasti savęs.

 • Sustiprinti stabilumo ir saugumo jausmą.

 • Padėti sustiprinti savo gebėjimus palaikyti nuoširdų ryšį ir darnius santykius su kitais.

 • Sustiprinti pasitikėjimą savimi, saviraišką, savivertę.

 • Ydingus judesio ir elgesio paternus pakeisti naujais, efektyvesniais.

 • Suprasti psichologinių sunkumų, nerimo sutrikimų, emocinių problemų, trauminių patirčių priežastis.

 • Keisti savo asmenine istoriją, padėti ją įsisamoninti ir priimti.

 • Išgirsti vidinį balsą, intuiciją.

Kaina ir vieta:

Užsiėmimai vyksta studijoje Vilniuje. 1 valandos kaina €40.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti kūno ir judesio terapijos sesiją sau arba padovanoti kaip dovaną mamai.

02.

Planavimo sesija „Pasiruošusi mama“ padės tau aiškiau suprasti, ko tau reikia ir ko norisi iš savo pogimdyvinio laikotarpio.

 

Ko tikėtis:

 • Aptarsime, kaip jautiesi

 • Padiskutuosime, ką reiškia laikotarpis po gimdymo ir kas vyksta kūne (fiziškai, protiškai, emociškai ir dvasiškai)

 • Pakalbėsime apie poilsį ir atsigavimą, kodėl tai svarbu ir kaip tai padaryti

 • Peržiūrėsime tavo vertybes, šeimos santykius, paramos ratą, kokios pagalbos gali tikėtis, kokios nori gauti ir kaip deleguoti pagalbą

 • Pasikalbėsime apie poreikius ir ribas

 • Skirsime laiko ritualų ir įrankių aptarimui, kurie gali palaikyti tave ketvirtajam trimestre.

 

Pasiruošimas mūsų darbui kartu:

Prieš mūsų susitikimą atsiųsiu tau anketą, kad susitikimo metu galėtume į ją pasinerti giliau.

 

Po mūsų susitikimo:

Po mūsų susitikimo jausiesi ramesnė, kad turi planą, kuriuo galite pasikliauti, į kuri gali atsiremti, o aš turėsiu informacijos, kurią galėsiu panaudoti, kad padėčiau tau po gimdymo.

 

Kaina ir vieta:

Kaina €50 (iki 2 val.). Į kainą įskaičiuotos kelionės Vilniaus miesto ribose išlaidos. Kiekviena papildoma valanda €20. Susitikimas gali vykti tavo namuose ar jaukioje kavinėje Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

03.

Ieškai palaikančios dovanos sau ar naujai mamai?

Ši parama skirta mamoms per pirmuosius 3 metus po gimdymo. Pogimdyvinis laikotarpis neapsiriboja pirmosiomis 6 savaitėmis. Esu čia, kad šiek tiek palengvinčiau tavo naštą, pasiūlyčiau draugišką, neteisiančią ir atvirą širdį, išklausyčiau, kaip jautiesi.

 

Ko tikėtis:

 • Šis įvadinis susitikimas trunka iki 2 valandų.

 • Tai gali būti pagalba namuose, pokalbiai apie viską, ko tau reikia kaip naujai mamai, aptarimas, kas tau kelia nerimą ar ką norėtum sužinoti. Galbūt tău reikia pagalbos, pastebinkt kūdikį, kol tu maudysies duše ar šiek tiek pamiegosi, padėti išsirinkti nešioklę, patarti baziniais kūdikio žindymo ir maitinimo klausimais.

 • Ši pažintinė pagalba taip pat yra puiki galimybė išbandyti mano paslaugas, jei nesi tikra, kaip dula gali tau padėti. Išbandyk šį susitikimą ir jei tau tinka ir patinka – užsisakyk ilgesnį pagalbos paketą „Kelionė po gimdymo“.

 

Kaina ir vieta:

Kaina €50 (iki 2 val.). Į kainą įskaičiuotos kelionės Vilniaus miesto ribose išlaidos. Kiekviena papildoma valanda €20. Susitikimai vyks tavo namuose Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai. 

04.

Įsivaizduok, kaip jaustumeisi žinodama, kad kol aš esu tavo namuose, vienintelis dalykas, apie kurį turi galvoti, yra glausti naujagimį ir ilsėtis. Jei naujagimis miega, galiu paruošti tau vonią su žvakėmis ir mėgstama muzika. Pagaminti šiltą maistą. Atsinešti tau kavos. Jei turi kitų vaikų, pasirūpinti jais. Pasirūpinti skalbiniais. Išplauti indus ir grindis.

 

Leisk man suteikti tau saugią erdvę, kurioje galėsi pasidalinti visomis savo emocijomis ir jausmais. Papasakoti, kaip jautiesi, žinodama, kad negirdėsi tokių pamokslų kaip „taigi turėtum būti laiminga“, „dėl ko čia skųstis“ ir pan. Aš tik išklausysiu. Tiksliai žinant, ką reiškia būti paveiktai motinystės „kalnelių“. Būsi matoma, išgirsta ir palaikoma.

 

Ko tikėtis:

 • Kiekvieną susitikimą derinu pagal tavo poreikius. Tai nėra universalus paketas, skirtas visoms mamoms. Tai gali būti sėdėjimas su tavi gurkšnojant kavą ir dalijantis tavo jausmais ir emocijomis. Galbūt prisilietimas, leidžiantis nugrimzti į ramybę (esu paskutinio kurso somatinės terapijos studentė). Galbūt norėsi pakalbėti apie naujagimių miegą ir kaip pailsėti pačiai. Galbūt tau reikia bazinės pagalbos žindant ar maitinant kūdikį.

 • Aš čia visiškai dėl tavęs. Žinau, kad motinystė yra sunki, bet tu ne viena ir tai nėra amžina. Tai tik sezonas. Aš čia ne tam, kad tau priminti. Esu čia, kad palaikyčiau tavo ranką, kai eini per motinystės tiltą.

 • Taip pat gausi mano vadovą po gimdymo, nuotolinę pagalbą ir atsakymus į savo klausimus.

 • Į paslaugą įeina šeši vizitai po gimdymo, trunkantys iki 2 valandų.

 

Kaina ir vieta:

Kaina: €269. Į kainą įskaičiuotos kelionės Vilniaus miesto ribose išlaidos. Kiekviena papildoma valanda €20. Susitikimai vyks tavo namuose Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

05.

Ritualai sustiprina transformacinį procesą ir padeda lengviau susiprasti, kas vyksta. Tai palydėjimas į naują pradžią arba suteikia prasmę pabaigai. Tai yra magija. Ritualų naudojimas nuo seno buvo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Žodis „ritualas“ kilęs iš sanskrito šaknies „rta“, reiškiančios ir „meną“, ir „tvarką“. Ritualai sukuria tvarkos ir kontrolės jausmą, nes atrodo, kad žemė slysta iš po kojų.

 

* "Prausynos"

* „Vytuliavimas“

 

Kas yra Prausynos?

 

Prausynos – senovės lietuvių ritualas. Tai ritualas, atliekamas arčiau gimdymo, dažniausiai paskutinį nėštumo mėnesį. Tai leis tau dvasiškai pasiruošti naujai kelionei, kurioje gims ne tik tavo kūdikis, bet ir tu pati. Tai galimybė artimiausių moterų akivaizdoje pasidalinti apie kylančias baimes ir nerimą, rasti jėgų savyje, savo kūne, pereiti gimdymo labirintą. Tai laikas kartu intymioje aplinkoje, bendrystėje, su dainomis, linkėjimais, tylos ir džiaugsmo akimirkomis.

 

Dalis ritualo dažniausiai vyksta pirtyje, kur tavo artimos moterys tave prausia, paguldo, ištepa kūną aliejais, šukuoja plaukus, aprengia siuvinėtais gimdymo marškiniais...

 

Kaina ir vieta:

Trukmė apie 3 valandas – orientacinė kaina 120, tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietos ir individualių poreikių. Atkreipkite dėmesį, kad vieta ar pirtis į šią kainą neįskaičiuota.

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį ritualą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

Kas yra vytuliavimas?

 

Vytuliavimas yra ritualas, atliekamas daugelyje tradicinių kultūrų. Šio ritualo tikslas – pagerbti tave kaip motiną ir suteikti erdvės didžiuliams pokyčiams ne tik tavo fizinėje, bet ir psichinėje bei emocinėje plotmėse. Po gimdymo pasikeičia fizinis moters kūnas, todėl vytuliavimo metu jis aprišamas septyniomis skaromis. Tai padeda sugrąžinti kaulus į vietą, padėti dubens organams pasislinkti, o gimdai susitraukti atgal, be to, kraujas pradeda tekėti. Kartu su fizine nauda tai labai dvasingas ritualas. Tai laikas, kai gali būti su savimi ir savo kūnu, ir pojūčiais, priimti save tokią, kokia esi dabar, ir būti su savo procesais, kol kas nors rūpinasi tavo kūdikiu. Per šį laiką gali nusiraminti, paliesti savo giliausius klodus, paleisti emocijas, susijusias su gimdymu ir motinyste.

 

Dažniausiai ritualas prasideda pirtyje, kur kūnas ruošiamas vytuliavimui. Kol tavo kūnas sušyla, tau atliekamas švelnus viso kūno masažas su aliejais, sutelkiant dėmesį į pilvo sritį. Judesiai yra ritmiški ir atpalaiduojantys, grąžinantys energiją į centrą, padedantys įžeminti ir su meile rūpinasi vieta, kur augo kūdikis. Ir tada seka pats vytuliavimas. Galiausiai tu dar liksi kurį laiką pailsėti, kad galėtum grįžti į naująją „aš“.

 

Vytuliavimo praktika naudinga ne tik naujai mamai. Nesvarbu, ar po gimdymo praėjo 40 dienų ar 10 metų. Ši ceremonija taip pat gali padėti po kūdikio netekties, histerektomijos ir susidūrus su nevaisingumu. Taip pat ši ceremonija skirta ne tik pagimdžiusioms mamoms. Ji gali būti vertinga visoms moterims, kurios patyrė ar išgyvena traumuojančias ar gyvenimą keičiančias patirtis, tokias kaip mirtis, santuoka, jubiliejus, skyrybos, netektis, darbo praradimas, persikėlimas, menopauzė ir kt.

 

Kaina ir vieta:

Trukmė apie 4 valandas – orientacinė kaina 150 , tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietos ir individualių poreikių. Atkreipkite dėmesį, kad vieta ar sauna į šią kainą neįskaičiuotos.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį ritualą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

bottom of page