top of page
01.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame mus nuolat bombarduoja žinutės, kad mums kažko trūksta, kad mes turime nuolatos veikti, siekti rezultatų išorėje, ir kad turime būti vienokios ar kitokios, kad būtume kažko vertos. Mus veikia istorijos, kurias atsinešame iš vaikystės, iš šeimos, iš savo socialinio rato ir apskritai kultūros, kurioje gyvename. Taip kuriasi užburtas nepakankamumo ratas, kuris tapus mama dažniausiai tik padidėja. Štai kodėl mes nuolat ieškome pritarimo iš kitų, iš išorės, nurašant, kas vyksta mūsų kūnuose. O iš tiesų kūno ir proto balanse mes galime atrasti daugiau darnos mūsų gyvenime. Nei viena mūsų dalis negali būti nuneigta. 

Kas yra kūno ir judesio terapija:

Kūno ir judesio terapija grindžiama darbo su kūnu principais (body-mind centering), terapiniu ryšiu, patyrimine anatomija, kūdikio vystymosi judesių modeliais, somatine psichologija, autentiško judėjimo disciplina bei kitomis disciplinomis. Kūno ir judesio terapijoje svarbiausia yra sąmoningumo žadinimo procesas ląstelių lygmenyje, vidinio liudytojo ugdymas, kuris saugioje aplinkoje gali tyrinėti ir atpažinti, kas su juo vyksta.

Kaip veikia kūno ir judesio terapija:

Taikydami kūno ir judesio terapiją mes tiesiogiai dirbame su kūno audiniais, organais, sistemomis ir judesių modeliais. Žinodami savo judėjimo modelius galime suprasti, kaip juda ir veikia mūsų protas. Judant mokomės įvardinti pojūčius kūne, kas padeda sugrąžinti save į čia ir dabar momentą, kai mūsų nevaldo jausmai ir istorijos. Su praktika formuojasi nauji įpročiai, naujos neuronų jungtys ir tai palaipsniui integruojame į kūną, kas suteikia saugumo jausmą ir padeda atrasti vidinių resursų išbūti su tuo, kas mumyse iškyla, galime labiau įgalinti savo užslopintas ar neišreikštas dalis. Tai tiesiogine patirtimi ir stebėjimu pagrįsta praktika, leidžianti protui ir kūnui susitikti, pasireikšti įgimtam kūno intelektui, vidinei kūno išminčiai ir intuicijai, nervų ir visai kūno sistemai sugrįžti į balansą.

Kaip gali padėti kūno ir judesio terapija:

 • Pažadinti vidinę kūno išmintį, savęs pajautimą

 • Palaikyti geresnį kūno ryšį ir suvokimą, pagerinti balansą, koordinaciją, sensorinę integraciją, atmintį.

 • Padėti lengviau, laisviau, graksčiau judėti.

 • Pažadinti vidinius kūno resursus, leidžiančius ramiau reaguoti stresinėse situacijose.

 • Išmokyti išreikšti savo poreikius, paprašyti pagalbos.

 • Padėti jausti savo ir kitų ribas, neprarasti savęs.

 • Sustiprinti stabilumo ir saugumo jausmą.

 • Didinti nervų sistemos atsparumą.

 • Padėti sustiprinti savo gebėjimus palaikyti nuoširdų ryšį ir darnius santykius su kitais.

 • Sustiprinti pasitikėjimą savimi, saviraišką, savivertę.

 • Ydingus judesio ir elgesio paternus pakeisti naujais, labiau palaikančiais.

 • Suprasti psichologinių sunkumų, nerimo sutrikimų, emocinių problemų, trauminių patirčių priežastis.

 • Padėti įsisamoninti ir priimti savo asmeninę istroiją.

 • Išgirsti vidinį balsą, intuiciją.

Kaina ir vieta:

Vieno susitikimo kaina €45. Trukmė 1val. Susitikimai vyksta studijoje Vilniuje. 

P.S. Šiuo metu naujų klienčių nepriimu. Susisiek su manimi jei nori užsirašyti į laukiančiųjų sąrašą. 

02.

Planavimo sesija „Pasiruošusi mama“ padės tau aiškiau suprasti, ko tau reikia ir ko norisi iš savo pogimdyvinio laikotarpio.

 

Ko tikėtis:

 • Aptarsime, kaip tu jautiesi. 

 • Patyrinėsime, ką reiškia pogimdyminis laikotarpis, kas yra ,matrasensas’, ,rites of passage’, kaip formuojasi motinos tapatybė, kas vyksta kūne (fiziškai, protiškai, emociškai, dvasiškai). 

 • Pakalbėsime apie poilsį ir atsistatymą, kodėl tai svarbu ir kaip tai gauti. 

 • Išsigryninsime vertybes, tavo ir šeimos.

 • Peržvelgsime šeimos santykius, paramos ratą, kokios pagalbos gali tikėtis, nori gauti, kaip deleguoti pagalbą. 

 • Nusistatysime poreikius, ribas. 

 • Skirsime laiko ritualų, įrankių aptarimui, kurie galėtų tave palaikyti ketvirtąjį trimestrą ir ne tik. 

 • Aptarsime nervų sistemos pagrindus ir kaip didinti jos atsparumą.​

 

Pasiruošimas mūsų darbui kartu:

Prieš mūsų susitikimą atsiųsiu tau anketą, kad susitikimo metu galėtume į ją pasinerti giliau.

 

Po mūsų susitikimo:

Po mūsų susitikimo tu pasisemsi įdėjų ir ramybės, kad turi planą, į kurį galėsi atsiremti.

 

Kaina ir vieta:

Kaina €120 (iki 2val). Į kainą įskaičiuotos kelionės išlaidos Vilniaus miesto ir Avižienių Seniūnijos ribose. Kiekviena papildoma valanda €40. Susitikimas gali vykti tavo namuose ar jaukioje kavinėje Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

03.

Tapimas mama mus neišvengiamai pakeičia. Šį pokytį kiekviena mama išgyvena skirtingai ir sunku įsivaizduoti, koks gilus bus šis pokytis, kol jo nepatyriame.

 

Pokytis apskritai yra vengiamas mūsų kultūroje, net jei tai atveria galimybę asmeniniam ir dvasiniam augimui ir yra pagrindas dėl ko, mes jaučiamės gyvos. Nenuostabu, kad daug mamų jaučiasi nepalaikomos ir nepasiruošusios susitvarkyti su šia transformacija. Jos kuo greičiau skatinamos sugrįžti prie savo ankstesnės versijos. 

 

Matresensas nėra vienkartinė transformacija, ji yra cikliška, nuolat kintanti ir taki kaip vandenynas. „Seasons of Matrescence ™“ modelio pagrindu aš padedu mamai augti ir vystytis, palaikant ją visuose jos matrescenso kelionės etapuose, o ne tik pirmaisiais mėnesiais.

 

Kiekvieną susitikimą aš prisiderinu prie tavo poreikių. Tai nėra vienas paketas, tinkantis visoms mamoms. Ši tema labai plati, todėl labai tikėtina, kad vieno susitikimo nepakaks. Labai rekomenduoju bent 5, kad galėtume pamatyti pokytį.

 

Ko tikėtis:

 • Kaskart esu čia tam, kad pasiūlyčiau draugiškas, nesmerkiančias ausis, išklausyčiau, kaip tu jautiesi. 

 • Susipažinsime, kas yra matrasencas ir kaip tai gali palaikyti tave tavo motinystės kelionėje.

 • Aptarsime, kas yra tapatybė ir kaip mes formuojame savo, kaip mamos tapatybę. Padėsiu atsakyti, kaip pasikeitė tavo tapaybė ir kaip ją puoselėti, stiprinti. 

 • Pasinersime į ,,Rites of Passage” (Perėjimas į Motinystę) - kaip perėjimo ritualai gali padėti tau pagerbti, išjausti, išliūdėti šį gyvenimo etapą ir pereitį į naują. 

 • Atliksime įsivertinimą, kokiame matrasenco etape dabar esi (žiema, pavasaris, vasara, ruduo) ir kaip aš galiu tave jame palaikyti. Tai leidžia su atjauta pripažinti, ką tu išgyvenai, kiek perėjai ir išmokai ir kokias dovanas gali pasiimti iš kiekvieno etapo. 

 • Tyrinėsime, kaip kurti ryšį su savimi, su savo kūnu.

 • Aptarsime nervų sistemos pagrindus ir kaip didinti jos atsparumą.

 • Susikursime praktikas stabilumui ir saugumui palaikyti.

 • Ugdysime pasitikėjimą tavo vidiniu autoritetu ir vidiniu žinojimu.

 • Nustatytisime sritis, kuriose tu jauti pasiekimą ir vidinį pasitenkinimą.

 • Nusistatysime poreikius, ribas. 

 • Išsigryninsime vertybes, tikslus ir susikursime naują ateities viziją.

 • Mokysimės pamatyti, koks vertingas yra tavo kaip mamos vaidmuo, darbas.

 

Kaina ir vieta:

Vieno susitikimo kaina €40. Trukmė 1val. Į kainą įskaičiuotos kelionės Vilniaus miesto ribose išlaidos. Susitikimas gali vykti tavo namuose ar jaukioje kavinėje Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai. 

04.

Ieškai palaikančios dovanos sau ar naujai mamai?

Ši parama skirta mamoms per pirmuosius metus po gimdymo. Pogimdyvinis laikotarpis neapsiriboja pirmosiomis 6 savaitėmis. Esu čia, kad šiek tiek palengvinčiau tavo naštą, pasiūlyčiau draugišką, neteisiančią ir atvirą širdį, išklausyčiau, kaip jautiesi.

Ko tikėtis:

 • Šis įvadinis susitikimas trunka iki 1.5 valandos.

 • Tai gali būti pagalba namuose, pokalbiai apie viską, ko tau reikia kaip naujai mamai, aptarimas, kas tau kelia nerimą ar ką norėtum sužinoti. Galbūt tău reikia pagalbos, pastebinkt kūdikį, kol tu maudysies duše ar šiek tiek pamiegosi, padėti išsirinkti nešioklę, patarti baziniais kūdikio žindymo ir maitinimo klausimais.

 • Ši pažintinė pagalba taip pat yra puiki galimybė išbandyti mano paslaugas, jei nesi tikra, kaip dula gali tau padėti. Išbandyk šį susitikimą ir jei tau tinka ir patinka – užsisakyk ilgesnį pagalbos paketą „Kelionė po gimdymo“.

 

Kaina ir vieta:

Kaina €60 (iki 1.5val). Į kainą įskaičiuotos kelionės išlaidos Vilniaus miesto ir Avižienių Seniūnijos ribose. Kiekviena papildoma valanda €40. Susitikimai vyks tavo namuose Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai. 

05.

Įsivaizduok, kaip jaustumeisi žinodama, kad kol aš esu tavo namuose, vienintelis dalykas, apie kurį turi galvoti, yra glausti naujagimį ir ilsėtis. Jei naujagimis miega, galiu paruošti tau vonią su žvakėmis ir mėgstama muzika. Pagaminti šiltą maistą. Atsinešti tau kavos. Jei turi kitų vaikų, pasirūpinti jais. Pasirūpinti skalbiniais. Išplauti indus ir grindis.

 

Leisk man suteikti tau saugią erdvę, kurioje galėsi pasidalinti visomis savo emocijomis ir jausmais. Papasakoti, kaip jautiesi, žinodama, kad negirdėsi tokių pamokslų kaip „taigi turėtum būti laiminga“, „dėl ko čia skųstis“ ir pan. Aš tik išklausysiu. Tiksliai žinant, ką reiškia būti paveiktai motinystės „kalnelių“. Būsi matoma, išgirsta ir palaikoma.

 

Ko tikėtis:

 • Kiekvieną susitikimą derinu pagal tavo poreikius. Tai nėra universalus paketas, skirtas visoms mamoms. Tai gali būti sėdėjimas su tavi gurkšnojant kavą ir dalijantis tavo jausmais ir emocijomis. Galbūt prisilietimas, leidžiantis nugrimzti į ramybę (esu baigusi somatinės terapijos studijas). Galbūt norėsi pakalbėti apie naujagimių miegą ir kaip pailsėti pačiai. Galbūt tau reikia bazinės pagalbos žindant ar maitinant kūdikį.

 • Aš čia visiškai dėl tavęs. Žinau, kad motinystė gali būti sunki, bet tu ne viena ir tai nėra amžina. Tai tik sezonas. Aš čia ne tam, kad tau priminti. Esu čia, kad palaikyčiau tavo ranką, kai eini per motinystės tiltą.

 • Taip pat gausi mano vadovą po gimdymo, nuotolinę pagalbą ir atsakymus į savo klausimus.

 • Į paslaugą įeina šeši vizitai po gimdymo, trunkantys iki 2 valandų.

 

Kaina ir vieta:

Kaina: €360. Į kainą įskaičiuotos kelionės išlaidos Vilniaus miesto ir Avižienių Seniūnijos ribose. Kiekviena papildoma valanda €40. Susitikimai vyks tavo namuose Vilniuje arba Vilniaus rajono apylinkėse.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį paketą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

06.

Ritualai sustiprina transformacinį procesą ir padeda lengviau susiprasti, kas vyksta. Tai palydėjimas į naują pradžią arba suteikia prasmę pabaigai. Tai yra magija. Ritualų naudojimas nuo seno buvo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Žodis „ritualas“ kilęs iš sanskrito šaknies „rta“, reiškiančios ir „meną“, ir „tvarką“. Ritualai sukuria tvarkos ir kontrolės jausmą, nes atrodo, kad žemė slysta iš po kojų.

 

* "Prausynos"

* „Vytuliavimas“

 

Kas yra Prausynos?

 

Prausynos – senovės lietuvių ritualas. Tai ritualas, atliekamas arčiau gimdymo, dažniausiai paskutinį nėštumo mėnesį. Tai leis tau dvasiškai pasiruošti naujai kelionei, kurioje gims ne tik tavo kūdikis, bet ir tu pati. Tai galimybė artimiausių moterų akivaizdoje pasidalinti apie kylančias baimes ir nerimą, rasti jėgų savyje, savo kūne, pereiti gimdymo labirintą. Tai laikas kartu intymioje aplinkoje, bendrystėje, su dainomis, linkėjimais, tylos ir džiaugsmo akimirkomis.

 

Dalis ritualo dažniausiai vyksta pirtyje, kur tavo artimos moterys tave prausia, paguldo, ištepa kūną aliejais, šukuoja plaukus, aprengia siuvinėtais gimdymo marškiniais...

 

Kaina ir vieta:

Trukmė apie 3 valandas – orientacinė kaina 120, tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietos ir individualių poreikių. Atkreipkite dėmesį, kad vieta ar pirtis į šią kainą neįskaičiuota.

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį ritualą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

Kas yra vytuliavimas?

 

Vytuliavimas yra ritualas, atliekamas daugelyje tradicinių kultūrų. Šio ritualo tikslas – pagerbti tave kaip motiną ir suteikti erdvės didžiuliams pokyčiams ne tik tavo fizinėje, bet ir psichinėje bei emocinėje plotmėse. Po gimdymo pasikeičia fizinis moters kūnas, todėl vytuliavimo metu jis aprišamas septyniomis skaromis. Tai padeda sugrąžinti kaulus į vietą, padėti dubens organams pasislinkti, o gimdai susitraukti atgal, be to, kraujas pradeda tekėti. Kartu su fizine nauda tai labai dvasingas ritualas. Tai laikas, kai gali būti su savimi ir savo kūnu, ir pojūčiais, priimti save tokią, kokia esi dabar, ir būti su savo procesais, kol kas nors rūpinasi tavo kūdikiu. Per šį laiką gali nusiraminti, paliesti savo giliausius klodus, paleisti emocijas, susijusias su gimdymu ir motinyste.

 

Dažniausiai ritualas prasideda pirtyje, kur kūnas ruošiamas vytuliavimui. Kol tavo kūnas sušyla, tau atliekamas švelnus viso kūno masažas su aliejais, sutelkiant dėmesį į pilvo sritį. Judesiai yra ritmiški ir atpalaiduojantys, grąžinantys energiją į centrą, padedantys įžeminti ir su meile rūpinasi vieta, kur augo kūdikis. Ir tada seka pats vytuliavimas. Galiausiai tu dar liksi kurį laiką pailsėti, kad galėtum grįžti į naująją „aš“.

 

Vytuliavimo praktika naudinga ne tik naujai mamai. Nesvarbu, ar po gimdymo praėjo 40 dienų ar 10 metų. Ši ceremonija taip pat gali padėti po kūdikio netekties, histerektomijos ir susidūrus su nevaisingumu. Taip pat ši ceremonija skirta ne tik pagimdžiusioms mamoms. Ji gali būti vertinga visoms moterims, kurios patyrė ar išgyvena traumuojančias ar gyvenimą keičiančias patirtis, tokias kaip mirtis, santuoka, jubiliejus, skyrybos, netektis, darbo praradimas, persikėlimas, menopauzė ir kt.

 

Kaina ir vieta:

Trukmė apie 4 valandas – orientacinė kaina 150 , tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietos ir individualių poreikių. Atkreipkite dėmesį, kad vieta ar sauna į šią kainą neįskaičiuotos.

 

Dirbkime kartu!

Susisiek su manimi, jei nori užsisakyti šį ritualą sau arba padovanoti kaip dovaną naujai mamai.

bottom of page